Sakrifica për vendin e punës (FOTO-LAJM)

Kompani kineze e kozmetikes, Chongqing ka detyruar punonjësit e saj të zvarriten në gjunjë në qendër të qytetit përballë qindra kalimtarëve, për të forcuar guximin e tyre.


Trajnimi ka bërë shumë bujë dhe mori kritika të ashpra, duke u quajtur abuzim nga pushteti. /albeu.com/

Shtuar më 08/05/2013, ora 11:56

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori