Rrugës drejtë vdekjes (FOTO-LAJM)

Këto imazhe tregojnë momentet e fundit të dy kriminelëve të dënuar me varje nga autoritetet në Kuvajt për krimet që ata kanë kryer në këtë vend. Ahmad Abdulsalam al-Baili dhe Hajjaj Saadi u varen sot në një trekëmbësh ngritur në një park makinash jashtë burgut kryesor të vendit.


Saadi, 33 vjeç, u ekzekutua për rrëmbimin dhe përdhunimin e 18 fëmijë të vegjël, ndërsa Baili ishte dënuar për vrasjen e një çift aziatik. /albeu.com/
Shtuar më 19/06/2013, ora 11:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori