Rruga më e bukur në botë, pamje mahnitëse (VIDEO)
Rruga që do shikoni në vidion e publikuar më lartë është rruga më e bukur që mund të keni parë ndonjëhere. Atlanterhavsveien ("Rruga në oqeanin Atlantik") është e gjatë 8 kilometra dhe është ndërtuar në oqeanin Atlantik dhe ndodhet në Norvegji.


Teksa udhëton në këtë rrugë të duket sikur po lundron në ujërat e Oqeanit Atlantik ku valët vijnë deri në rrugë. Video që ju jeni duke parë, të regjistruar nga një kamera e vendosur në një makinë ka arritur gjysmë milioni klikime brenda disa ditëve në YouTube. /albeu.com/
Shtuar më 10/06/2012, ora 17:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori