Rrëzim spektakolar i mbretit Juan Carlos (VIDEO)
Pas aksidentit të disa muajve më parë, mbreti i Spanjës Juan Carlos ka pësuar sërish. Këtë herë, 74 -vjeçari është penguar në një shkallë gjatë një vizite zyrtare në Shtabin Ushtarak të Mbrojtjes.

Fatmirësisht, Ai shpëtoi me dëmtime të lehta vetëm në hundë dhe mjekër.

Më sipër sikoni videon. /albeu.com/
Shtuar më 03/08/2012, ora 17:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori