Rrëshkitja mbi ujë shkon keq, përfundon në tendë (VIDEO)
Një djalë po bënte ski mbi ujë duke u tërhequr nga një motoskaf. Por në momentin që skafi merr kthesën, ai humb ekuilibrin dhe përfundon në tendën që miqtë të tij u kishin ngritur në breg të lumit.

Më sipër shikoni videon /albeu.com/
Shtuar më 22/07/2012, ora 13:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori