Rivali i Apple prezanton telefonin më të bukur në botë (VIDEO)
Kompania rivale e Apple në Kinë, Xioami ka nxjerrë në treg celularin që po konsiderohet si celulari më i bukur në botë.

Bëhet fjalë për telefonin Mi Mix nga Xioami i cili vjen me një ekran 6.4 inç, kamerë 16 megapiksel dhe një bateri massive.

Karakteristikë e këtij telefoni është se ekrani zë 91.3% të sipërfaqes ballore tij./albeu.com/Shtuar më 09/11/2016, ora 14:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori