Rishfaqet rrethi i zi misterioz në Kazakistan (VIDEO)
Rrethi i misterzshëm me ngjyrë të zezë duket se këtë herë është shfaqur në hapësirën ajrore të Kazakistanit, pas herës së fundit që ishte parë në qytetin Leamington së Anglisë.

Rrethi i zi qëndroi në hapësirë rreth 2 minuta e 30 sekonda dhe u shpërnda në mënyrë të mistershme.

Rrethi misterioz u rishfaq në fshatin Shortanlë të zonës Akmola dhe u ndoq me vëmendje nga banorët e fshatit dhe Roman Halilov mundi ta regjistronte pamje me telefon. /albeu.com/
Shtuar më 06/04/2015, ora 11:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori