Rëniet më spektakolare të VIP-ave në skenë (VIDEO)
Pëlqej
Ndoshta edhe juve ju ka ndodhur që teksa ndodheni në një vend publik, apo duke kërcyer të rrëshkisni edhe të rrëzoheni.

Ndoshta edhe jeni cuar me vrap duke u lutur të mos ju ketë parë kush, ose jeni vrarë keqazi.

Por kjo është edhe më keq kur je një personazh publik dhe gjithcka filmohet nga kamera.

Për më tepër Albeu ju sjell në kujtesë disa nga rënietspektakolare të VIP-ave në Skenë. /albeu.com/
Shtuar më 17/05/2018, ora 16:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori