Reagimi qesharak i dhisë kur provon akullore (VIDEO)
Pëlqej
Joey Ferris nga West Virginia e Shteteve të Bashkuara, i ka dhënë dhisë së tij të provonte akullore, duke i shkaktuar kafshës së gjorë dhimbje të menjëhershme në kokë.

Kafsha e fermës ka bërë një reagim të pazakontë, teksa rrotullonte kokën nga ndjenja e pazakontë.

“Ishte hera e parë dhe bëri sjellje shumë qesharake, por i kaloi menjëherë”, ka shkruar Ferris lidhur me rastin. /albeu.com/
Shtuar më 11/08/2017, ora 18:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori