Qindra njerëz financojnë dasmën e adoleshentes që i kanë mbetur pak muaj jetë (FOTO LAJM)

Një adoleshente e diagnostikuar me sëmundje terminale u martua me shokun e saj të fëmijërisë pasi me qindra njerëz dhuruan para në mënyrë që të financonin dasmën e tyre të ëndrrave.

Callum Firks, 17-vjeçar, u ul në gjunjët e të dashurës së tij Amber Snalham, gjithashtu 17-vjeçare pasi ajo mori vesh që kanceri i ishte shpërndarë edhe në tru.

Dita e madhe e Amberit dhe Callum-it u mbajt në Kishën e Shën Piterit në Bishopsworth.

“ Ata janë çifti ideal, janë të pandashëm”, thotë nëna e Callum-it për Mail Online. /albeu.com/
Shtuar më 25/11/2016, ora 23:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori