Qeshni me lot, si u hakmorr ndaj personit që i ngacmontë të dashurën (FOTO LAJM)

I dashuri i Victoria Davidson, Karl Hughes, mendoi t’i kthente një përgjigje perversit.

Ai e pyet nëse kishte dëshirë ta shihte me të brendshme dhe pas përgjigjes së perversit, i nisi disa foto të tij, me të brendshmet e të dashurës.

Hughes thotë se ai nuk i ka shkruajtur të dashurës së tij që prej atij momenti.


Shtuar më 28/10/2018, ora 10:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori