Qeni që luan volejboll (VIDEO)
Qenit Petey i pëlqen të luajë volejboll. Në fakt ai mund të jetë qeni më i aftë në volejboll në botë. Ai dhe pronarja e tij arrijnë të bëjnë 32 gjuajtje pa u ndaluar. /albeu.com/

Shikoni videon:

Shtuar më 12/08/2011, ora 19:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori