Qeni qan me ngashërima pasi braktiset nga i zoti në jetimore (VIDEO)
AJ është një qen gjashtëvjeçar i cili ka mbetur në Carson Animal Shelter, Kaliforni, së bashku me vëllain e tij Toby.

Reagimi i qenit kur e kuptoi se kurrë nuk do t'i shihte më kurrë zotërinjtë e tij, do t'i prekë të gjithë.

Qeni nuk mban dot lotët dhe është shumë i lënduar teksa qan me ngashërima.

Për fat të mirë, video preku dikë që vendosi të adoptojë dy vëllezërit dhe jo t'i ndajë ato. /albeu.com/
Shtuar më 08/09/2018, ora 16:49

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori