E FUNDIT/ Plagoset me pistoletë silenciator një person pranë piramidës
Qeni përballet me dy luanë, kush fiton? (VIDEO)
Luanët njihen si mbretërit e xhunglës. Megjithatë një qen i vogël u përpoq që ti japë fund sundimit të tyre ndërsa u përball me dy mace të egra në një undër të Tanzanisë në Afrikën Lindore.

Video tregon qenin e guximshëm e të patrembur që shkon drejt një luani dhe një luaneshe me vetëbesim.

Ai fillon ti lehë, ndërsa macet e egra i shmangen.

Por kur qeni e pa se ishte duke kërkuar për të 'kafshuar më shumë se mund të përtypte', u largua ngadalë.


Shtuar më 19/11/2018, ora 10:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori