Qeni kafshon fëmijën, por në moment shfaqet një mace trime që ia tregon vendin (VIDEO)
Pëlqej
Qentë njihen si kafshë besnike të njeriut, kurse macet si mos mirënjohëse, por kjo video do t'ju thyejë paragjykimet.

Ajo ësht fiksuar nga kamerat e sigurisë së një shtëpie, teksa duket se një qen vjen dhe kafshon fëmijën që po luante pranë saj duke e tërhequr zvarrë.

Për një moment, aty shfaqet macja duke sulmuar qenin për të shpëtuar fëmijën nga dhëmbët e tij.

Videoja ka marrë shumë shikime në rrjetet sociale dhe mijëra komente.

Për më tepër, ndiqni videon. /albeu.com/
Shtuar më 21/02/2018, ora 15:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori