Qëllon veten teksa tenton të bëjë një "selfie", vdes 21 vjeçari
Moda e të bërit një "selfie", tashmë ka sjellë jo pak pasoja, ndërsa nga aksidentet kanë ndëruar jetë shume persona. Teksa po tentonte të bënte një foto me një armë, një 21 vjeçar ka ndëruar jetë gjatë transportit për në spital, pasi arma ishte e mbushur.

Oscar Aguilar kërkonte vëmëndje nga miqtë e tij në Facebook me "selfie" me një armë në dorë, përpara disa makinave luksoze sportive dhe duke përqafuar një femër seksi.

21-vjeçari nga Meksika, i cili nuk ishte në djeni që arma ishte e mbushur, ka qëlluar veten aksidentalisht, duke dashur të shkrepë foton. Ndonëse menjëherë fqinji e ka dërguar me urgjencë në spital, i riu ka ndëruar jetë rrugës. /albeu.com/
Shtuar më 04/08/2014, ora 15:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori