Puthje në rrugë për të protestuar!
Një djalë duke puthur një vajzë e cila është e mbuluar me shami, dhe në sfond një mur me grafite në gjuhën arabe. Kjo puthje në rrugë është zgjedhur nga një çift si një menyre për të protestuar. Fotoja e cila është duke bërë xhiron e botës, pasi u postua në faqen e Facebook të një egjiptiani, ka arritur të marrë shumë komente, por një pjesë e pakët e tyre janë pozitive.
Shtuar më 17/09/2013, ora 11:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori