Puthi gjarprin, humb jetën tragjikisht zjarrfikësi (FOTO LAJM)

Një zjarrfikës malajzian i cili u bë shumë i njohur në vend pasi puthi gjarprin në spektaklin "Got Talent" ka humbur jetën pasi u pickua nga një kobër.

Artikujt në mbarë mediat vendase por edhe botërore pas puthjes së gjarprit gabimisht e identifikuan atë si një djalë i cili ishte martuar me gjarpërin e tij të përkëdhelur, pasi besonte se ishte e dashura e tij e vdekur për shkak të ngjashmërisë së saj me të.

Për fat të keq, imazhet e përdorura ishin në të vërtetë të Abu Zarin dhe gjarpërin e tij manar. Dhe jo, ai nuk ishte i martuar me të, përcjell albeu.com

Abu Zarin ishte trajnuar për të kapur gjarpërinjtë dhe shpesh thirrej nga njerëzit për t'i kapur ato në shtëpi apo vende publike. /albeu.com/Shtuar më 16/03/2018, ora 09:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori