Pushimet që kushtojnë 210 mijë paunde për një javë (FOTO-LAJM)

Nëse kërkoni të bëni pushime të paharrueshme dhe nëse keni 210 mijë paunde ju mund të shijoni një javë të bukur në një rezidencë luksoze në një ishul privat në Rio de Janeiro, Brazil.

Në këtë "parajsë" e cila ka një hapësirë prej 65 mijë metrash katrorë mund të gjesh të gjitha shërbimet e mundshme për një pushim, duke filluar nga personeli i të gjitha llojeve, kuzhinierët, truprojat, etj.

Për ata që nxitojnë në dispozicion është edhe një helikopteri i cili mund të dergojë në Rio de Janeiro për 20 minuta. Nëse pas pushimeve nuk deshironi të largoheni atehere mund ta blini kete ishull për 2.8 milion paunde. /albeu.com/
Shtuar më 22/06/2013, ora 17:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori