“Pushime ferri”, i moshuari e pëson pasi e ngatërrojnë me bossin e drogës
Eddie Gossage, 68 vjeç, u fut në një burg spanjoll për tetë ditë muajin e kaluar.

Policia ishte e bindur se Z. Gossage, nga Kirkby, Merseyside, ishtenjë nga bossat më të bujshëm të drogës.

Ata e ngatërruan atë me Michael Phillips, i cili u arratis nga një burg në Mbretërinë e Bashkuar në vitin 2013.

Z. Gossage nga ana e tij, është shprehur i indinjuar dhe ka thënë se pushimet i janë kthyer në një ferr. /albeu.com/
Shtuar më 08/11/2018, ora 09:56

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori