Prova se filmat vizatimorë thyejnë çdo ligj nga realiteti (FOTO LAJM)

Si arrin ti mbaje syzet arturi? Me duket mua, apo ai nuk ka veshe.
Pëlqej
E bukura në filmat vizatimorë është se nuk kanë as barriera dhe as rregulla.

Në botën e tyre as fizika, as matematika , as biologjia nuk kanë asnjë kuptim shkruan Albeu.com.

Gjërat ndodhin sipas një rrjedhe të përzgjedhur dhe duke thyer çdo kornizë.

Për më tepër mund të ndiqni galerinë më lart ku logjika duket se nuk ka qenë ditën e xhirimeve në terren. /albeu.com/
Shtuar më 19/09/2017, ora 17:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori