Propozimi nuk shkoi siç pritej, por ai nuk dorëzohet
PropozimiMatthew Picca planifikoi për të dashurën e tij nuk shkoi ashtu siç ai e kishte menduar. Pas një lidhje të gjatë ai kishtë menduar që tashmë ishtë koha për ta kurorëzuar dashurinë e tyre, por jo çdo gjë shkoi ashtu siç ai e priste.

Ai kishte vendosur që propozimin të dashurës t’ja bënte në restorantin e tyre të preferuar , dhe në momentin që ai ulet në gjunjë për ti bërë propozimin dhe hapi kutinë, fatkeqësisht unaza ra në oqean.

"Mbulova fytyrën dhe fillova të qaj, sepse e dija që i dashuri u shkatërrua”,- tha Kayla Harrity. " Matthew nuk më kishte thënë ende asgjë para se unaza të binte në oqean."

Por Matthew nuk e kishte ndërmend ta linte me kaq, ai vazhdoi kërkimet dhe pas një ore, unaza u gjet dhe ai për herë të dytë i bëri propozimin për martesë të dashurës së tij. /albeu.com/
Shtuar më 28/07/2016, ora 14:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori