Propozimi më i paparë, i "kërkoi dorën" për një muaj rresht pa e ditur e dashura (VIDEO)
Ditët e sotme është duke u bërë shumë më e vështirë të vini me një ide origjinale për t’i propozuar të dashurës.

Pa marr parasysh a e përfshini familjen apo edhe shoqërinë, dilni jashtë me trëndafila apo balona apo edhe me një event të vogël, por prapë e ndjeni sikur është bërë më herët.

Një burrë, vendosi t’ia lë në dorë shanseve dhe rastësisht, e dashura e tij përjetoi një gamë të madhe propozimesh por gjithmonë duke e humbur rastin, deri sa në fund ajo futi unazën në gisht, raporton “Unilad”
Shtuar më 04/09/2019, ora 15:14

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori