Propozim për Shën Valentin? 6 qytetet ku nuk mund t'u thot dot jo (FOTO LAJM)

Parisi
Parisi është qyteti i të dashuruarve me ushqimin e mirë, verën dhe atmosferën e mrekullueshme. Puthuni dhe premtoni dashurinë e përjetshme nën dritën e Kullës Eifel, shëtisni në Champs Elysees, shkoni për një piknik në park apo darkoni në restorantet luksoze. Parisi është i kulluar në romancë dhe për shekuj me radhë ka mrekulluar çiftet. Një shëtiteje brigjeve të lumit Sena, vendi më romantik në qytet, një shfaqje në Moulin Rouge apo darkë në Tour d’Argent, do ta bënin ditën tuaj të paharruar, aq sa do të harroni propozimin. Sepse çdo vend në Paris është përkufizimi i saktë romancës, për të mos thënë që edhe çiftet më të vjetra shkojnë aty për të ndezur pasionin.
Zbuloni vendet më romantike në Evropë ku mund të bëni propozimin tuaj për Shën Valentin, aty ku merr më shumë se kudo tjetër kuptim dita e të dashuruarve

Në festën e të dashuruarve keto janë udhëtimet në shtatë qytetet më romantike në Evropë, vendet ku mund të bëni propozimet që keni ëndërruar, por edhe të rikujtoni gjithçka keni kaluar deri tani, për ata që janë të martuar.

Nga Parisi në dritën e Kullës Eifel në Pragë dhe Bruzh, në Sevilje apo Porto, Verona apo Vienë, mjafton të jeni në njërin nga këto qytete për të celebruar dashurinë tuaj.
Shtuar më 08/02/2021, ora 11:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori