Pronari vishet me kostum ujku, reagimi qenit është qesharak (VIDEO)
Pronari nga Calgary i Kanadasë, veshi një kostum që ngjan me ujkun, për të luajtur me qenin e tij.

Por, kafsha shtëpiake nuk e ka pritur mirë dhe ka nisur të lehë në drejtim të të panjohurit.

Vetëm pasi ai hoqi maskën, qeni iu afrua dhe nisi të luante me të.

Reagimet e qenit ju shkrijnë së qeshuri.
Shtuar më 29/10/2017, ora 16:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori