Profecia që po i tmerron të gjithë: Me datë 23 shtator, planeti X do të shkatërrojë botën
Mediat amerikane dhe britanike janë duke i mëshuar një profecie biblike ku sipas tyre parashikohet dita kur planeti misterioz "Nibiru" do të përplaset me tokën duke e shkatërruar atë.

Ajo përkon më datën 23 shtator dhe sipas atyre që e besojnë këtë teori, planeti Nibiru është duke iu afruar tokës pavarësisht se NASA ka mohuar vazhdimisht ekzistencën e tij.

Madje, ata besojnë se planeti do të jetë i dukshëm më datë 23 shtator dhe se tashmë ndodhet shumë pranë sistemit tonë diellor.

"Afrimi i Nibiru-t">Nibiru-t do të shkaktojë tërmete, vullkane, cunami si edhe rrjedhje të lëndës radioaktive nga reaktorët bërthamor"., shprehet David Meade, autori i librit "Mbërritja e Nibiru-t">Nibiru-t 2017".

"Kur ajo planet të arrijë ti s'duhet të jesh në qytete të mëdha pasi do të ketë kaos dhe zona shumë të pëlqyeshme nga krimi"., - vijon ai. /albeu.com/
Shtuar më 20/09/2017, ora 14:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori