Priti 5 vite për të kapur pamjen e duhur, fotografi mahnit botën me pamjet (FOTO LAJM)

Pëlqej
Fotografi Adam Freundlich është përpjekur për të kapur foton mahnitëse për rreth 5 vite në qytetin e tij.

Ai priti dhe bëri përpjekje për një kohë shumë të gjatë për të kapur mjegullën e mëngjesit në vendin ku jetonte, përcjell albeu.com.

"Sot natyra më dha gjithçka që kam dashur ndonjëherë për të kapur në kamera, më shpërbleu të gjithë mëngjeset që u zgjova herët për të kapur agimin e mjegullt, por gjithçka që kam marrë ishte qielli i vrenjtur".

Fotografitë janë me të vërtetë mahnitëse dhe unike. /albeu.com/

Shtuar më 06/12/2017, ora 12:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori