Prishet teleferiku, turistët fluturojnë në ajër (VIDEO)
Pëlqej
Një ngjarje e pazakontë me teleferik ka ndodhur në vendin turistik në Gudauri të Gjeorgjisë.

Një teleferik i cili mbante turistë, papritur është prishur
dhe hodhi njerëzit e ulur në ajër si të ishin kukulla, përcjell albeu.com

Rreth 8 persona mbetën të plagosur lehtë ndërsa turistët mbetën të shokuar.

Hetimet kanë nisur për të mësuar se cfarë e shkaktoi incidentin që mund të kishte marrë jetë njerëzit. /albeu.com/


Shtuar më 16/03/2018, ora 16:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori