Prezantuesja e motit bëhet virale prej pantallonave të ngushta
Vajza e motit në “Televisa Guadalajara” është bërë e famshme pasi i ndodhi një problem me veshjen gjatë një transmetimi “live”.

Susana Almeida po bënte punën e saj të zakonshme, por pantallonat shumë të ngushta i kishin krijuar një kanal që nuk i shpëtoi disa “telespektatorëve syshqiponjë”.

Bukuroshja brune nuk e kuptoi fare se ku qëndronte problemi dhe vazhdoi raportimin e motit shumë e qetë.

Që kur klipi është publikuar në “Imgur”, vajza meksikane është bërë e famshme pasi klipi është parë më shumë se 37 000 herë.
Shtuar më 13/10/2019, ora 11:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori