Prezantuesin e emisionit e zë gjumi live (VIDEO)
Nuk ka qenë shumë zbaivtës emeisioni i prezantuesit të Fox, Tucker Carlson të cilin e zë gjumi gjatë një emisioni direkt. Në momentin kur po jepej një insert dhe kur rikthehenstudio ai ishte duke fjetur ndërsa asistentët e tij u argëtuan jashtë mase me këtë fakt. /albeu.com/
Shtuar më 02/09/2013, ora 15:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori