PREKËSE/ Mëzi i vogël i ka shpëtuar bombardimeve në Aleppo (FOTO LAJM)

Një mëzivogël me emrin Sham al-Agha i është këputur këmba nga bombardimet e regjimit sirian në Aleppo disa muaj më parë.

Por, nuk e kanë braktisur.

Tani mëzi është dërguar në një zonë të mbrojtur nga rebelët në afërsi të kufirit me Turqinë dhe atij i kanë vendosur një gjymtyrë artificiale, punuar aty, në atë zonë.
Shtuar më 22/08/2019, ora 16:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori