Prekëse, ja çdo të thotë të braktisësh një kafshë (VIDEO)
Braktisja është një veprim i cili ka pasoja të rënda,është një veprimqë lë me sy nga qielli dhe të vetmuar një ndjenjë të sinqertë.

Kjo është një video e pazakontë e cila është përgatitur me qëllim për të treguar rëndësinë që ka një kafshë shtëpiake dhe boshllëku që krijohet nëse ne e braktisim atë.

Shikoni imazhet e kësaj video që ka arritur të marrë miliona shikime për mesazhin që përcjell. /albeu.com/
Shtuar më 21/04/2015, ora 14:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori