"Poza Bambi", trendi i fotove për këtë verë në Instagram (FOTO LAJM)

Pëlqej
Është akoma prill, por yjet e Instagramit tashmë po shfaqin atë që me siguri do të jetë poza e verës .

E quajtur "Bambi Pose", fotoja tregon yjet e veshur me bikini të cilat ngrihen me kujdes në majë të këmbëve, ose janë ulur me këmbët si në fotot e mësipërme.

Poza thekson pjesën e pasme duke bërë që beli të duket i hollë, dhe ky është trendi i të gjithë yjeve dhe modeleve që tashmë po shijojnë rërën dhe detin.

Quhet "Bambi Pose për shkak të ngjashmërisë që ka me mënyrën se si një dre mund të ulet me këmbët e saj të palosura nën vete, pozicion ku i menduar mirë për të treguar feminitet.

Ka vetëm dy ditë që nga momenti kur poza u debutua dhe faqe të tëra në instagram e kanë praktikuar.

E shpikur nga revista Elle dhe instruktori i njohur i fitnesit Julie Schott, termi është përvetësuar po aq shpejt sa vetë poza.

Kylie Jenner, Rihanna Bella Hadid, Cortney Tailorm Same Swim, Ashley Moore, etj kanë qenë vetëm disa nga emrat që e kanë praktikuar këtë pozë. /albeu.com/
Shtuar më 21/04/2017, ora 11:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori