Porsche humb betejën me ujin (VIDEO)
Edhe pse lartësia e ujit ishte mbi një metër, drejtuesi i një Porsche Cayenne ka vënë në provë makinën e tij e cila humbi betejën me ujin. Në prani të shumë personave, drejtuesi i makinës ka tentuar të kalojë poshtë një ure në Hamburg e cila ishte mbushur me ujë nga reshjet e shiut.

Pasi ka kaluar pjesën më të vështirë të rrugës, makina është fikur dhe shoferit i është dashur të kërkojë ndihmën e personave të cilët ndodheshin aty për ta nxjerrë atë nga uji. /albeu.com/
Shtuar më 13/10/2012, ora 14:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori