Polici po i vinte prangat, ajo e përplas me makinë (VIDEO)
NW këtë video ne do të shikojmë momenin kur një oficer policie ndaloi një grua pranë një karburanti dhe në përpjekte për t'i vënë prangat, ajo i dha gaz makinës mbrapsht duke e hedhur policin në tokë.

Veprimi që ajo bëri e ndihmoi që të largohet nga ndjekja e policisë. /albeu.com/
Shtuar më 03/11/2015, ora 09:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori