Po nuk pate vend parkim, nuk ka c'te duhet makina! (video)
Albeu.com
Rritja e numrit te automejteve ne trafik dhe mungesa e vendeve te parkimit i bene njerezit te bejne veprime ekstreme. Shikoni se cka ben shoferi per te parkuar makinen ne nje parking te ngjeshur. Ndiqni videon qe te ben te habitesh...Shtuar më 31/03/2007, ora 16:18
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori