Po i hante qenin, fshatarët bëjnë "luftë" me anakondën e tërbuar (VIDEO)
Ky është momenti tronditës kur një qen shpëtohet nga fshatarët brazilian nga vrasja e një anakondë gjigante.

Anakonda shihet ndërsa ka mbështjellë qenin afër jë lumi dhe po bëhet gati për ta gëlltitur atë, përcjell albeu.com

Sipas Andreë Barao, i cili ka postuar videon, qeni u zhduk nga një fermë dhe pas një kërkimi, u zbulua se kishte rënë pre e anakondës. /albeu.com/

Shtuar më 01/03/2018, ora 09:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori