Po hanin drekë në restorant, nga tavani zbret një gjë shokuese
Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në një restorant duke tmerruar të gjithë klientët të cilët po drekonin.

Një gjarpër gjigand ka dalë nga tavani i këtij restoranti si mysafir i paftuar, duke shokuar të gjithë të pranishmit.

Ekspertët e kafshëve të egra më pas kanë mbërritur në restorant dhe kanë mundur ta largojnë pitonin gjigand që nuk dihet se si përfundoi aty.

Nuk dihet se në çfarë vendi ka ndodhur kjo ngjarje, megjithatë pamjet janë parë me mijëra herë.
Shtuar më 11/01/2019, ora 23:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori