Plazhistët nuk shqetësohen nga një i vdekur në plazh
Një çift i ri, shijojnë njëri- tjetrin dhe rrezet e diellit në një plazh në provincën Latina, pa u shqetësuar fare se pak metra më tutje një çarçaf i bardhë mbulon trupin e pajetë të një të moshuari.

Turisti 78 vjeçar rus, vdiq nga një sëmundje, ndërsa ishte duke bërë dush pas plazhit. /albeu.com/
Shtuar më 18/06/2013, ora 11:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori