Plas gallata në internet, politikanët në pritje të posteve
Pas formimit të koalicionit PDK-LDK dhe më tej për të ngritur institucionet e për të ndarë postet mes dy partive, ka plasur gallatainternet.

Në rrjete sociale, është shpërndarë një fotografi, ku shihen politikënë, të cilët "marrin hisen" ose pjesën e pushtetit të vet./albeu.com/

Shtuar më 02/12/2014, ora 16:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori