E FUNDIT/ "Blindohet" Prishtina, aksion masiv i policisë
Plaku mëson së është martuar me mbesën e tij por nuk është kjo më e tmerrshmja
Pas tre vjet martese, burri 68-vjeçar dhe gruaja e tij 24-vjeçare zbuluan se ai ishte gjyshi i saj biologjik! Megjithatë, ata nuk mendojnë për divorcin.

Sipas raportit të Florida Sun Post, një çift nga Florida kanë gjetur rastësisht se janë një familje. Doli që babai i saj ishte djali më i madh i bashkëshortit të saj të tanishëm nga martesa e parë.

Çifti u takua përmes një agjencie interneti. Edhe pse ata zbuluan një të vërtetë të tronditëse, vendosën të qëndronin së bashku.


Shtuar më 06/11/2018, ora 18:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori