Kjo është pishina më e madhe në botë (VIDEO)
Pishina më e madhe e botës, ndodhet në Kili të Amerikës Jugore.

Madhësia e saj është e barabartë me 9 fusha futbolli.

Kjo pishinë mbushet me ujë të pastër nga Oqeani Pacifik dhe në disa vende thellësia arrin deri në 35 metra./albeu.com/

Shtuar më 23/10/2016, ora 13:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori