E FUNDIT/ Vetëm 50 vjeç, COVID-19 i merr jetën mamisë në Elbasan
Pija e “mrekullisë” që vret qelizat e kancerit
Një doktor në SHBA ka shpikur atë që quhet "pija e mrekullisë”, e cila thuhet se ju ruan nga qelizat e infektuara që formohen në trupin tuaj ose bllokon zhvillimin e tyre.

Shpikja e dr. Seto-s i cili vuante nga kanceri në mushkri, erdhi pas këshillave që mori nga një botanist shumë i njohur nga Kina.

Kështu për tre muaj rresht e merrte rregullisht këtë pije dhe tashmë shëndeti i tij është normalizuar dhe pastruar nga çdo e keqe, padyshim që kanceri nuk ekziston më.
Pija nuk dëmton asnjë organ të trupit të njeriut dhe nuk krijon komplikacione. Është si një pije që bën “mrekulli”!

Ato çfarë ju nevojiten për të përgatitur këtë lëng janë një rrënjë panxhari, një karotë dhe një mollë që kombinohen së bashku për të bërë lëng.

I lani mirë të sipërpërmendurat, i prisni bashkë me lëkurën në copa, vendosini në shtrydhëse frutash dhe menjëherë ju keni një lëngë të pijshëm.

Ju mund të shtoni një sasi të vogël limoni për shije shumë më të freskët. Dr, Seto garanton se përveç qelizave kancerogjene, kjo pije parandalon dhe shumë sëmundje të tjera. /Albeu.com/
Shtuar më 06/03/2017, ora 13:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori