Pi çdo ditë urinën e tij, thotë se është më i shëndetshëm
Një njeri i moshuar ka treguar se ka filluar të pinte urinën e tij çdo mëngjes dhe se tani ndihet më mirë se kurrë, shkruan Albeu.com

Ai ka madje ka treguar se urina ka shije si ale të hidhur.
Fabian Farquharson është një 37 vjeçar nga Sheffield, South Yorkshire dhe ka deklaruar se e ka filluar këtë metodë tri vite më parë pasi që kishte lexuar se nga ajo mund të kemi përfitime në shëndet.

Fabian e fillon ditën me një gllënjkë urine të freskët, i përcjellë me 300-400ml të urinës së vjetër të cilat sipas tij e kanë ndihmuar që të ndihet më I mençur dhe shumë më mirë me shëndetin.

“Studioja ilaçe internative gjersa lexova në lidhje me pirjen e urinës së vjetër. Gjithmonë kam qenë i hapur për këso gjërash, kështu që vendosa ta provojë një gllënjkë”, deklaroi ai.
“Shijonte paksa si ale e hidhur, por megjithatë fillova të mos e kisha problem”, ka deklaruar ai. /albeu.com/
Shtuar më 04/03/2019, ora 22:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori