Personazhet dhe ngjarjet e mijëvjeçarit (VIDEO)
Nga Shtetet e Bashkuara, Evropa, Azia dhe Afrika, fotot e rralla që shihni në video i përkasin disa nga personazheve por edhe ngjarjeve më të rëndësishme të ndodhura gjatë mijëvjeçarit. /albeu.com/
Shtuar më 26/12/2013, ora 11:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori