Përqafimi i dhimbshëm i majmunit kur i vrasin nënën e tij (VIDEO)
Kjo video prekëse shfaq momentin kur një majmun i vogël shtrihet mbi trupin e nënës së tij të vdekur, e cila u vra nga një aksident me motoçikletë.

Nëna e tij qëndron e shtrirë në tokë, viktimë e aksidentit tragjik, dhe i vogli i saj i pikëlluar shtrihet mbi trupin e saj të vdekur.

Majmuni, siç shihet edhe në video, nuk e dinte pse nëna e tij nuk po lëvizte dhe nuk dinte se çfarë të bënte.

Nëna e tij majmun u mbyt si pasojë e një motoçiklete, e cila e goditi atë.


Shtuar më 04/03/2019, ora 10:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori