Përplasja e frikshme e skiatorit rus (VIDEO)
Pëlqej
Një skiator rus ka pësuar një përplasje brutale në Olimpiadën Dimërore të martën pasi ngjarja u zhvillua pas dy ditësh vonesa për shkak të motit të keq.

Pavel Trikhichev, 25 vjeç, humbi kontrollin dhe goditi rrjetën e sigurisë, duke pësuar disa frakturarëndatrup, përcjell albeu.com

Moti i keq raportohet se po dëmton disa nga ngjarjet sportive në Pyeongchang 2018. /albeu.com/Shtuar më 13/02/2018, ora 14:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori