Përplasin makinat super luksoze, plas sherri mes shoferëve (VIDEO)
Pëlqej
Ky është momenti tronditës ku një shofer i zemëruar bën një manovrimgabuar në rrugë dhe rrezikon jetën e një shoferi tjetër i cili përfundoi me makinë të përmbysur.

Videoja është filmuar në Brazil dhe shihen dy makina që po kalojnë në rrugë në të njëjtën kohë, përcjell albeu.com

Shoferët shihen duke debatuar me njëri-tjetrin ndërsa kanë ulur xhamat e makinave, dhe kur njëri prej tyre tenton të largohet tjetri bën një manovrimgabuar.

Kjo çoi në një lum të komenteve në internet duke e quajtur "pa mend" shoferin dhe "një idiot". /albeu.com/

Shtuar më 22/03/2018, ora 13:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori