Përplasën makinat, vajzat lënë nam në mes të rrugës (VIDEO)
Dy vajza janë konfliktuar rëndë me njëra-tjetrën, duke u shtrirë dhe zvarritur në rrugë, por ajo që kanë bërë më pas i ka habitur të gjithë.

Ngjarja nuk dihet se ku ka ndodhur me saktësi, por këto dy vajza dhe videoja e tyre po bëjnë xhiron e botës.

Pasi janë zënë me grushte dhe zvarritur në rrugë, të dyja janë konfliktuar më pas duke përplasur makinat e tyre.
Shtuar më 06/07/2017, ora 13:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori