Përmirësimi i ekosistemit, zbrazet diga e Grand Canyon (FOTO-LAJM)

Për pesë ditë me radhë nga diga e Glen CanyonColorado janë lëshuar me milionë metra kub ujë për të ndihmuar në përmirësimin e ekosistemitGrand Canyon dhe lumit Colorado. Fotot që shikoni më lartë, të ofrojnë një panoramë më të qartë të kësaj dige. /albeu.com/
Shtuar më 23/11/2012, ora 18:52

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori